Број на оглас: 3168413
Објавен на: 24.06.2019, 11:46
1 / 9

Ford focus 1.8 tdci 85kw 2005 moze zamena

3.000 € Цената не е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Ford focus 1.8 tdci 2005 god 85 kw(115ks)

Registriren cela godina do 12.2019
Gumi vo odlicna sostojba
Serviriren komplet bes denar vlozuvanje

Od oprema poseduva

Klima koja ladi odlicno
Elektricni prozori
Elektricni retrovizori
Alu. Bandazi 16 so odlicni gumi
Abs
Esp
8*airbag
Fabricno cd radio so komandi na volan

Moze zamena so realni ponudi za kes ekstra cena
Odgovaram i na viber