Број на оглас: 3168357
Објавен на: 23.05.2019, 18:07
1 / 10

Bmw 530d

5.500 € Цената не е фиксна 5.700 €
Марка:
BMW
Модел:
530
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
160 kw / 218 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registrirana do 08/2019 so zelena karta.novi letni gumi.ekstra sostojba,bez zameni!!!
TIP-TOP....