Број на оглас: 3168347
Објавен на: 26.03.2020, 14:27

Se prodava Malaguti Madison 3 250i

2.000 €
Марка:
Malaguti
Вид:
Скутер
Година:
2006
Модел:
Madison 3 250i
Километри:
10000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e vo Odlicna sosotjba odrzavan redovno
Registracijata e istecena