Број на оглас: 3168241
Објавен на: 05.07.2020, 14:01
1 / 3

Plac vo Berovo

По Договор Цената не е фиксна
Квадратура:
2500 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Placot e so golemina 2,5 dekari.
Se naoga do Loven dom.
Ima dozvola za 3 gradbi (so markici).
Dve se 15x10m i edna 10x8m.
Cena po dogovor.
Info na tel: 0038978309631 Dragi.