Број на оглас: 3168216
Објавен на: 15.02.2019, 09:42
1 / 5

Гуми 215-65-16

5.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат 4 гуми, 215-65-16 произведени 2016 година, цената за сите 4 гуми е 5000денари.