Број на оглас: 3168004
Објавен на: 21.08.2019, 16:12
1 / 5

jeep cheroke stranski

1 €
Марка:
Jeep
Модел:
Cherokee
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Зелена
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
111 kw / 151 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Jepot je 2.5 dizel pali vozi cena po dogovor