Број на оглас: 3167514
Објавен на: 12.02.2019, 17:40
1 / 5

samsun galaxy gear s3

220 € Цената не е фиксна 250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Вид на оглас: Се продава


satot e nov, ne e nosen, so zastitno staklo i rezerva remcinja..barajte na viber na ovaj broj 078-214-175..moze i zamena