Број на оглас: 3167409
Објавен на: 20.04.2021, 20:04
1 / 1

Се продава земјиште 100099 м2 во с.Ќоселери ,општина Св. Ник

2 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
100099 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава земјиште во село Ќоселери
100 099м2 од кои
76 248 м2 ниви дел од нив се под систем за наводнување
22 668м2 ливади
1 183 м2 стара куќа со двор и помошни простории.
Целото земјиште се продава заедно и не се дели, цената не е фиксна
за подетални информации јавете се.
077 921 728 , 078 291 728