Број на оглас: 3167256
Објавен на: 19.08.2019, 16:06
1 / 9

jeep cjeroke 2.5 na delovi

1 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Jeep
Модел:
Cherokee
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Зелена
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
111 kw / 151 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Imam polovmi delovi za cheroke 2.5 dizel I 4.0 bemzin