Број на оглас: 3167245
Објавен на: 20.04.2019, 16:50
1 / 12

OPEL CORSA 1.2-BENZIN TWINPORT

2.900 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2005
Гориво:
Бензин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL CORSA 1.2-BENZIN TWINPORT FULL OPREMA
KLIMATRONIK
CENTRALNO
ALARM
ABS
AIR BAG
SERVO VOLAN
RADIO SO CD FABRICKO
KOMANDI NA VOLAN
METALIK BOJA
NOVI GUMI
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA DONESENA E OD SVAJCARIJA