Број на оглас: 3167207
Објавен на: 15.02.2019, 18:03
1 / 6

Audi A4 fatovi i stopovi

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat farovi i stopovi za Audi A4 b6 od 2001 do 2003god, kupeni se novi i koristeni samo 3 meseci.
Farovi 220E
Stopovi 160E
Komplet 350E
Viber 078 316 572