Број на оглас: 3167108
Објавен на: 15.03.2019, 19:43
1 / 5

Poluprikolka kiper

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


Godina na proizvodstvo 2004.
30 metri kubni. Prikolkata e vo perfektna sostojba i e spremna za rabota