Број на оглас: 3166890
Објавен на: 21.02.2019, 13:00
1 / 7

Се продава стан во Неготино

1 €
Број на соби:
3,5
Квадратура:
70 m²
Греење:
Струја
Спрат:
4 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Стар
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
3 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ
Адреса:
Маршал Тито 125 3 /16

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава наместен стан во Неготино на улица Маршал Тито бр.125 3/16 (т.н Неготинки) со вкупна површина од 70 квадрати.Цена по договор
Тел.за контакт: 075-806-530 Зорица