Број на оглас: 3166482
Објавен на: 06.02.2019, 23:24

ПОТРЕБНИ СКАРАЏИИ И КОНОБАР

По Договор
Категорија:
Храна и пијалоци, Подготвување
Пол :
Машко
Образование:
Не е важно
Возачка дозвола:
Не е важно
Познавање на јазици:
Не е важно
Компјутерски вештини :
Не е важно

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


ПОТРЕБНИ СЕ СКАРАЏИИ И КОНОБАР За РАБОТА ВО ГОСТИЛНИЦА
ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛ 070 515 447