Број на оглас: 3166339
Објавен на: 21.02.2019, 12:43
1 / 7

VW GOLF 6, 2.0TDI

7.999 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golfot e vo super sostojba. Ima pominato 220000km.
So nego odat 2 para gumi, novi zimski i letni so volkswagen aluminiumski bandazhi.
Registracija i zelen karton do 01/2020.
Bez zameni!