Број на оглас: 3166111
Објавен на: 27.02.2020, 10:08
1 / 7

kafezi za zajaci

4 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Oдгледување на животни

Вид на оглас: Се продава


kafezi za zajaci mini Farma italjanski kafezi kafez za 40 zenki i kafez za tov za 400 zajaci kompletna oprema ekstra cena za koplet moze i da se podelat
07173521