Број на оглас: 3166106
Објавен на: 24.03.2019, 20:20
1 / 11

Volkswagen Polo

2.550 € Цената не е фиксна 2.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2004
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Polo 1.4 Benzin. Klima. Carinë te pagume. Deri në regjistrim Plateno do registracija