Број на оглас: 3165728
Објавен на: 04.08.2019, 13:32
1 / 11

Vw Passat 2.0 Tdi 170ks 4Motion 2011god

14.800 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks
Armen 071 602 390 Bale 076 569 422
S.Oktisi Struga
Струга

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vw passat 2.0 tdi 170 ks 4motion Dsg highline 2011god full oprema servisna kniska servisiran vo ovlasten servis volkswagen 16ki aluminiumski so zimski i 17ki aluminiumski so letni gumi. Zelen karton za cela godina

Потврден огласувач
 Armen 071 602 390 Bale 076 569 422