Број на оглас: 3165716
Објавен на: 14.02.2019, 06:02

ODKUP YUGO FICO SKODA JUGO FIKJO

9 МКД Цената е фиксна
Марка:
Yugo
Модел:
55
Година:
1989
Гориво:
Бензин
Километри:
15000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Javetese ponudete sto ne se hi potrevni