Број на оглас: 3165672
Објавен на: 17.10.2019, 09:34
1 / 6

FORD FOCUS 1.6

3.000 €
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA FORD FOCUS 1.6,tdci 66 kv
2005 GODINA REGISTRIRAN DO DEKEMVRI 2019 GOD. SO NAPRAVEN SERVIS .
VOZILOTO E VO ODLICNA SOSTOJBA.

MOZE DA SE VIDI VO SEKOE VREME .
KONTAKT:
076-370-412
075-218-186
076-482-042

CENA : 3.000.evra