Број на оглас: 3165385
Објавен на: 23.05.2020, 21:22
1 / 4

Kupuvam Bmw e36 318ti 323ti COMPACT

1 € Цената е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
323
Година:
1996
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Baram da kupam Bmw 318ti ili 323ti COMPACT
da bide zdravo i zacuvano benzin benzin plin.
KUPUVAM ISKLUCIVO COMPAKT