Број на оглас: 3165365
Објавен на: 30.06.2020, 23:52
1 / 1

prodavam stolarska masina profesionalna

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


prodavam stolarska masina profesionalna kupena od stolar . Ima nekolku operacii strug, abrihter, busilica. ima monofazen motor
cena 250 evra tel. viber 078-998-235