Број на оглас: 3165198
Објавен на: 19.02.2019, 18:21
1 / 2

Bluetooth slusalki Platinet Sport

800 МКД Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Слушалки

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat novi slusalki Bluetooth so mikrofon. Odlicni za slusanje muzika i razgovori. Garancija 6 meseci