Број на оглас: 3165169
Објавен на: 31.05.2020, 14:33
1 / 5

FIAT STILO

2.100 €
Марка:
Fiat
Модел:
Stilo
Година:
2002
Гориво:
Бензин
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
76 kw / 103 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FIAT STILO 1.6 BENZIN NEUVEZUVANO,REGISTRIRANO DO 07.05.2021,BEZ ZAMENI