Број на оглас: 3165154
Објавен на: 19.02.2019, 11:30
1 / 9

Bmw 320i 150ks e36 full oprema

По Договор 8 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
1998
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Bmw 320i 150ks e36 full oprema
✔️Klimatronik
✔️Kozen enterier
✔️Greaci na sedista
✔️Elektrika na prozori
✔️Elektrika na retrovizori
✔️Centralno zaklucuvanje
✔️Al bandazi
Poveke info 077 707 341 moze zamena