Број на оглас: 3165002
Објавен на: 17.03.2019, 15:07
1 / 8

Iphone 7plus

325 € Цената е фиксна 340 €
Марка:
Apple
Модел:
Iphone 7plus
Боја:
Gold
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Telefonot e vo odlicna sostojba.
Ima 5d folia i org futrolaKontakt 071567967