Број на оглас: 3164755
Објавен на: 22.02.2019, 13:51
1 / 5

Iphone 8 skoro nov

440 €
Марка:
Apple
Модел:
8
Боја:
White
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot raboti na site mrezhi...mnogu mallce vreme e koristen..so originallna kutija ..