Број на оглас: 3164747
Објавен на: 22.02.2019, 13:50
1 / 4

S9 nov

450 €
Марка:
Samsung
Модел:
S9
Боја:
Black
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e nov donesen od stranstvo