Број на оглас: 3164598
Објавен на: 05.06.2020, 17:48
1 / 6

fiat ducato 2.3jtd multijet

1 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


kombeto e vo super sostojba 2007.88 kw so 137000km orginal so servisna kniska reg na mk do 16.04.2020. Za poveke inf na viber samo.+38972683027