Број на оглас: 3164185
Објавен на: 22.06.2020, 17:25
1 / 12

SE PRODAVA NOV STAN

45.000 €
Број на соби:
3
Квадратура:
69 m²
Греење:
Струја
Спрат:
4 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Полу наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
2005
Година на реновирање:
2005
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ
Адреса:
Pozadi helga ul.v.s.bato.bb

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA NOV STAN IMA
2 SOBI PO 4.4×3.1
EDNA SOBA SALON 5.4×4
HODNIK 5 ×1.4
2 BALKONA 3.1×1.4
PODRUM 5 M2
PARKING
IN
INTALIRANO PARNO GREJANJE
OĐAK ZA KAMIN VO SALON
BLINDIRANA VRATA