Број на оглас: 3164117
Објавен на: 15.03.2019, 17:26
1 / 5

Deloven prostor do soy Krste Misirkov

250 €
Квадратура:
120 m²
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava deloven prostor 120m2