Број на оглас: 3164068
Објавен на: 23.02.2021, 21:16
1 / 4

Digitalni vagi od 40 kg 150 kg 300 kg

1 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Prodazba na novi digitalni vagi od 40 kg za na masa i 150 kg 300 kg za na pod
Prakame po kargo

Потврден огласувач
 Агро ДИДЕ ДООЕЛ Пешталево