Број на оглас: 3163999
Објавен на: 24.02.2020, 14:39
1 / 12

BMW 120D

3.350 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
120
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


NOVO!!! Bukvalno kako novo BMW 120D. Kupeno od Italija so 40000km direkno od oficijalna garaza BMW vo 2009 godina.
Moze da se carini na Mk tabli za 1 den.

VIBER: 00393881766886
Tel: 070 435 972