Број на оглас: 3163994
Објавен на: 01.06.2020, 14:46
1 / 10

RENAULT SCENIC 1.9DCI 2002G RENO

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Renault
Модел:
Scenic
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
79 kw / 107 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.9DCI 2002god MOZNA ZAMENA ZA MOTOR

voziloto e vo solidna sostojba ima samo nadvoresni zabeleski motor i podvozje top odrzavano navremeno servis .