Број на оглас: 3163991
Објавен на: 17.03.2020, 20:46
1 / 4

Продавам куќа - карабина

1 €
Број на соби:
14
Квадратура:
470 m²
Број на спратови:
4 спрата
Греење:
Нема
Дворна површина:
352 m²
Тип на домот:
Двo-семејна куќа
Состојба:
Нова
Опрема:
Празен
Година на градба:
2003
Број на балкони:
Повеќе од 5 балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
ул. Веле Марков

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Куќата се наоѓа во Демир Хисар на ул. Веле Марков на само 100 метри до средното и основното училиште.
Куќата е дво-семејна, на 4 нивоа, со два влеза.

✅ 14 соби, 4 купатила, 2 визби, 2 гаражи - ВКУПНО 470 м²
✅ 10 тераси - ВКУПНО 47 м²
✅ дворно место 352 м²

☎️ Тел: 070/880-120