Број на оглас: 3163500
Објавен на: 30.06.2019, 08:41
1 / 4

Audi A3 1.9 tdi 110ks

3.000 €
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo ispravna sostojba napraven kompleten servis
Registrirana do 15.03.2019
Moze da se proba vo sekoe vreme
Viktor 076511109