Број на оглас: 3163302
Објавен на: 21.06.2019, 07:09

SE IZDAVA STAN VO CENTAR NAMESTEN

1 €
Број на соби:
3,5
Квадратура:
100 m²
Греење:
Централно
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
1
Година на реновирање:
1
Број на балкони:
Тераса + 1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
Blagoj Krstic

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Stanot se naoga pozadi hotel balkan i e kompletno ureden