Број на оглас: 3162845
Објавен на: 26.03.2019, 20:13

Baram mashina za cross 125-200cc

По Договор
Марка:
Yamaha
Вид:
Крос/Ендуро
Година:
1999
Модел:
Yamaha
Километри:
10000

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се бара


Yamaha,Gilera,Honda,Kawasaki ili Suziki. Od 1999godina do 2006god