Број на оглас: 3162483
Објавен на: 20.02.2019, 13:47
1 / 1

Samsung Core Prime kako nov 4G LTE

50 € Цената е фиксна
Марка:
Samsung
Модел:
Core prime
Боја:
White
Интерна меморија:
8 GB
РАМ меморија:
1 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Samsung Galaxy Core Prime socivan kako nov,raboti na site mrezi i poddrzuva 4g lte mreza..cena za kes fiks 50 evra,za poeftino ne se javuvajte!!!