Број на оглас: 3162423
Објавен на: 03.02.2019, 12:08
1 / 12

Moze zamena

1 €
Марка:
BMW
Модел:
X 5
Година:
2002
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
4 kw / 5 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Moze i zamena