Број на оглас: 3162354
Објавен на: 07.07.2019, 15:55
1 / 11

Mercedes-benz E 270 2004god.avangard

По Договор Цената не е фиксна 1 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 270
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Купеа
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
130 kw / 177 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes E 270 2004g.avangard
kolata e na Bugarski tablisi registrirana do 08.2019g so tehnicki pregled,danok ,zelen karton
full oprema
novo vozilo

bez zamena 078 878 278