Број на оглас: 3162211
Објавен на: 14.07.2019, 23:12
1 / 1

kuka vo zdanec 300.m2na ul.nereshka

По Договор
Квадратура:
300 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kuka vo zdanec 300.m2na ul.nereshka so Imoten list cena po dogovor,so markica za gradenje info samo na ovoj broj 071556099