Број на оглас: 3162167
Објавен на: 12.05.2019, 10:53
1 / 5

Sporet Plamen Glas 850

18.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


se prodava sporet plamen Glas 850 vo odlicna sostojba,koristen samo dve sezoni