Број на оглас: 3161993
Објавен на: 17.02.2019, 20:39
1 / 7

Prodavam Audi A7 3.0 tdi quatrro 245 ks EXTRA

По Договор
Марка:
Audi
Модел:
А7
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
180 kw / 245 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo odlicna sostojba.Uvezeno od CH so polna servisna istorija vo ovlasten servis.2x s line mnogu oprema ,enterier kako nov.Registr
Podetalni info na tel 071 241 968