Број на оглас: 3161823
Објавен на: 16.09.2020, 17:19
1 / 6

TELEVIZOR NEO 32" LCD EKRAN SUPER

2.000 МКД
Марка:
NEO
Производ:
LCD
Големина:
81 cm (32 inch)

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Televozorot raboti ekranot mu e zdrav (izgoreno napojuvajne taka mi rekoa vo serviz za televizori treba da mu se zameni napojuvajneto moze i polovno da mu se stavi dr e se super ) moze i na viber(071 900 157)