Број на оглас: 3161712
Објавен на: 02.02.2019, 15:18
1 / 4

Mercedes VIANO VITO V230 TD Fashion 1997

3.100 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Се продава Mercedes V230 TD , 1997 година

ИТНО ПОРАДИ ЗАМИНУВАЊЕ ВО СТРАНСТВО !!!

Oд опрема поседува:
-6 седишта - изглед како на автобус
-Kлима
-Една лизгачка врата
-Електрични стакла
-Eлектрични ретровизори
-Радио Panasonic CD
-CD Шаржер
-AIR BAG x (2)
-ABS кочници
-ESP
-Алуминиумски фелни 15'' огринални
-Подесување на седишта (горе-доле напред-назад), задните 4 седишта се вртат лице в лице со масичка во среднина за патување на долги релации.
Комбето е на ланче и е сервисирано комплетно и сметети сите филтри и уље.

Продавам исто така и Mercedes B180 CDI 2006
https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=2357918

Fiat Doblo 1.3 Multijet 2006 година 1 газда
https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=3161728