Број на оглас: 3161638
Објавен на: 23.04.2019, 13:05
1 / 7

Se prodava motor Qingqi 125cm

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Останати марки
Вид:
Скутер
Година:
2008
Модел:
Qingqi
Километри:
5000

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava motor Qingqi 125cm, vo odlicna sostojba, redovno servisiran.
Cena po dogovor, a mozna e i zamena!