Број на оглас: 3161258
Објавен на: 18.03.2019, 13:00
1 / 12

Mercedes E 220 cdi

6 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
220
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MERCEDES E 220 cdi racen menuvac 6 brzini.Redovno servisiran garaziran.Prva farba crna boja perla od negovo proizvodstvo. Nikade sasiski ne udiran ne prefarbuvan. Poseduva Full oprema.
072 733 733