Број на оглас: 3161201
Објавен на: 18.07.2019, 09:22
1 / 1

Delovi za Polo Fox 1.9 obicen dizel

1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Motor menjac ispravni so gancija....

Tel 070 469 554