Број на оглас: 3160667
Објавен на: 13.05.2019, 21:14
1 / 11

Fabia 1.2 atest plin, 2008 godina

2.350 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Skoda
Модел:
Fabia
Година:
2008
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Skoda Fabia,1.2 atestiran plinski ured, 2008 godina, 60 ks, klima ured, elektrika na prozorci, dobri zimski gumi!
Kolata e vo dobra sostojba.
Kontakt:078496309